Naše výrobky

Vyberte si, prosím, z nasledovných kategórií:

Rovné vane

Kúpeľňa je intímnou, elegantnou časťou nášho domova, kde pri príjemnom kúpeli ovláda naše telo pocit pokoja ako v oáze.

Rovné vane Fürdőkád

Asymetrické vane

Vynikajúce estetické riešenie, vaňa, ktorú môžete umiestniť hoci do užších zákutí Vašej kúpeľne, kam by sa rovná vaňa už nevmestila.

Asymetrické vane Fürdőkád

Rohové vane

Praktické riešenie do malých aj väčších kúpeľní, v rozmeroch pre 1 a 2 osoby.

Rohové vane Fürdőkád

Špeciálne vane

Zaručene získate nezabudnuteľný zážitok v ktorejkoľvek z našich špeciálnych vaní. Rozlišujeme ich od štandardných vaní z hľadiska tvaru, rozmeru a štýlu.

Špeciálne vane Fürdőkád

Batérie

Výrobky z kolekcie španielskych batérií TRES dodávajú Vašej kúpeľni eleganciu. Ponuka rôznych foriem, rozmerov a štýlov!

Batérie Fürdőkád

Doplnky

Ako prívesok na retiazke, tak pôsobí vankúš na vani. Okrem batérií nájdete medzi našimi doplnkami vankúše, držadlá, odtoky a prepady v rôznych farbách a vyhotoveniach.

Doplnky Fürdőkád

Vaňové zásteny

Svet zostane vonku, voda vo vnútri! Uzavreté a čiastočne ohraničené sprchovacie priestory vo vani.

Vaňové zásteny Fürdőkád

Masážne systémy

Vychutnávajte šumenie! Nechajte sa masírovať silou valiacej sa vody v masážnych vaniach M-Acryl. Toto je najpohodlnejší spôsob uvoľňovania stuhnutých svalov. V našej ponuke si môžete vyberať z 8 druhov masážnych systémov.

Masážne systémy Fürdőkád

Galéria

Povedali o nás

Nedávno sme si kúpili do nového domu Vašu vaňu M-Acryl Amanda 180x180 s masážnym systémom Wellness Premium. Veľmi ju máme radi, môj manžel aj ja sme schopní relaxovať v nej každý večer hoci aj hodinu! Hana Gubik, Komarno

Nikdy som si nemyslela, že raz sa do mojej malilinkej kúpeľne predsa len vmestí vaňa.Z rozmerových dôvodov mám teraz chutnú malú vaňu 120x120 cm, do ktorej si deň čo deň sadám s radosťou.Alina Mikle, Galanta