O Nás

 

Touto cestou sa Vám chce predstaviť Hidrotrend s.r.o.

 

Naša firma sa zaoberá distribúciou akrylových vaní, hydromasážnych vaní a sprchových kabín.

V našej ponuke sa nachádzajú výlučne výrobky od európskych výrobcov najvyššej kvality.

 

Popredné miesto zaujímajú v našej ponuke vane M-Acryl, ku ktorým ponúkame množstvo doplnkov, ako sú čelné panely, vankúše, držadlá, vaňové zásteny a vodovodné batérie. 

 

Kvalita

Vane M-Acryl sú výsledkom práce vysoko kvalifikovaných, skúsených odborníkov. Pre našu činnosť je charakteristická najvyššia kvalita od dizajnu cez zásobovanie po každú fázu výroby. Práve preto, na dôkaz svojej dôvery v kombináciu materiálov, poskytuje výrobca na každú vaňu záruku 10 rokov.

 

Široký výber tvarov a rozmerov

Usilujeme sa o to, aby si každý našiel vaňu podľa svojich predstáv a najvhodnejšiu pre svoju kúpeľňu spolu s doplnkami od cenovo citlivej kategórie po márnivý luxus.

 

Masážne systémy

V našej ponuke si môžete vybrať z viacerých druhov masážnych systémov, hoci aj zo systémov vyrobených podľa osobitných požiadaviek. Požadovaná masáž môže byť intenzívna, vzpružujúca, alebo práve relaxačná.

 

Rýchle a precízne služby

Máme celoštátnu servisnú sieť. Naše masážne systémy uvádzame do prevádzky a na požiadanie vykonávame ich občasnú údržbu. Naši pracovníci sa zúčastňujú priebežných školení, vďaka ktorým si Vy budete môcť užívať kúpeľ vo Vašej vani M-Acryl po dlhé roky bez problémov.

 

Zanietenost'

Naším hlavným cieľom je zabezpečiť našim zákazníkom výrobky najlepšej kvality. Usilujeme sa o poskytovanie profesionálnych, vynikajúcich služieb priateľským spôsobom, k najväčšej spokojnosti všetkých zákazníkov.

 

Kde nás nájdete

Prevádzku máme v Nitre na nižšie uvedenej adrese. Naše výrobky si však môžete pozrieť a kúpiť u ďalších vyše 100 partnerských predajcov.

Ďalšie značky distribuované spoločnosťou Hidrotrend s.r.o.: sprchové kabíny Radaway, vane H2O, batérie TRES.

 

Kontakty
Hidrotrend s.r.o.
Novozámocká 58/A,
949 05 Nitra

Otváracia doba: Po-Pi: 8:00-16:00

 

Tel: +421 37 6516868  Mobil: +421 903  535 145  Fax: +421 37 6580570

Informácie: info@hidrotrend.sk

Objednávky: objednavka@hidrotrend.sk

Prevádzku máme v Nitre na nižšie uvedenej adrese. Naše výrobky si však môžete pozrieť a kúpiť u ďalších vyše 100 partnerských predajcov.

Galéria

Povedali o nás

Nedávno sme si kúpili do nového domu Vašu vaňu M-Acryl Amanda 180x180 s masážnym systémom Wellness Premium. Veľmi ju máme radi, môj manžel aj ja sme schopní relaxovať v nej každý večer hoci aj hodinu! Hana Gubik, Komarno

Nikdy som si nemyslela, že raz sa do mojej malilinkej kúpeľne predsa len vmestí vaňa.Z rozmerových dôvodov mám teraz chutnú malú vaňu 120x120 cm, do ktorej si deň čo deň sadám s radosťou.Alina Mikle, Galanta