http://m-acryl.sk/cms/uploads/tartalom/hogyanvalasszakifurdokadjat_2_banner_sl.jpg

1. Premyslite si, aké vlastnosti by mala mať Vaša nová vaňa, na čo by ste ju chceli najviac využívať. Ak na rýchlu očistu, odporúčame menšiu vaňu (napr. rovná vaňa Klara). Ak na relaxovanie, potom odporúčame čo najväčšiu, najpohodlnejšiu vaňu (napr. špeciálna vaňa Royal) v závislosti od disponibilného priestoru. Avšak ak ju chcete mať za účelom, aby sa v nej hrali  Vaše deti, odporúčame vybrať si spoľahlivú vaňu so zaoblenými „hranami” (napr. rohová vaňa Rita).


2. Vyberte si typ vane, ktorej tvar sa Vám páči, ktorá je vybavená potrebnými doplnkami a ktorá vyhovuje požiadavkám uvedeným v predchádzajúcom bode.

3. Zmerajte miesto, kam chcete umiestniť či zabudovať Vašu novú vaňu.
Dbajte na dĺžku aj šírku.

4. Niektoré vane M-ACRYL existujú v rôznych veľkostiach, preto v rámci vybraného typu si vyberte aj rozmer vane, ktorý Vám vyhovuje!

5. Nakoniec si vyberte doplnky k vani pre pohodlie a bezpečnosť (držadlo, vankúš, sedadlo atď.)

 

 

Ak ste si toto všetko dobre premysleli, vyberajte si podľa chuti z našej ponuky!

 

Späť

Galéria

Povedali o nás

Nedávno sme si kúpili do nového domu Vašu vaňu M-Acryl Amanda 180x180 s masážnym systémom Wellness Premium. Veľmi ju máme radi, môj manžel aj ja sme schopní relaxovať v nej každý večer hoci aj hodinu! Hana Gubik, Komarno

Nikdy som si nemyslela, že raz sa do mojej malilinkej kúpeľne predsa len vmestí vaňa.Z rozmerových dôvodov mám teraz chutnú malú vaňu 120x120 cm, do ktorej si deň čo deň sadám s radosťou.Alina Mikle, Galanta