Záruka

Záruka, dôvera

 

Nezabúdajte, že na všetky telesá vaní M-Acryl poskytujeme 10 rokov záruky, +2 roky záruky na masážnu vaňu, a túto záručnú dobu môžete predĺžiť o ďalší rok, ak si spustenie vane do prevádzky objednáte u nášho odborného servisu.

http://m-acryl.sk/cms/uploads/tartalom/Garancia_sk.jpg

 

Naše výrobky sú zložité zariadenia pre domácnosť predstavujúce vysokú hodnotu, ktoré sú napojené na elektrický aj vodovodný systém, preto obzvlášť odporúčame, aby ich umiestnenie a uvedenie do prevádzky vykonali odborníci.

 

Kúpa

Pomáhame Vám už v momente, keď si objednávate vaňu! Tu si prečítajte dokumenty týkajúce sa prípravy miesta montáže, aby miesto bolo pripravené podľa predpisov, kým k Vám bude vaňa dovezená.

 


M-Acryl – Vytvárame v kúpeľni štýl…

Galéria

Povedali o nás

Nedávno sme si kúpili do nového domu Vašu vaňu M-Acryl Amanda 180x180 s masážnym systémom Wellness Premium. Veľmi ju máme radi, môj manžel aj ja sme schopní relaxovať v nej každý večer hoci aj hodinu! Hana Gubik, Komarno

Nikdy som si nemyslela, že raz sa do mojej malilinkej kúpeľne predsa len vmestí vaňa.Z rozmerových dôvodov mám teraz chutnú malú vaňu 120x120 cm, do ktorej si deň čo deň sadám s radosťou.Alina Mikle, Galanta